ראש החטיבה: ד"ר גילי גבאי

המהפכה הטכנולוגית, השינויים הגלובליים, הקורונה ואפילו אנחנו – הכל השתנה. מה שהיה מתאים אתמול כבר לא עונה על הצרכים של המחר. בהתאם, גם חברות וארגונים שנאלצו להתמודד עם אתגרים רבים מצאו את עצמם מסתגלים לעולם העבודה החדש.
בחטיבה ללימודי משאבי אנוש, במסגרת תואר רב תחומי במדעי החברה והרוח באקדמית אחוה, מכוונים אותך להיות חלק מהמהפך בשוק התעסוקה ומעניקים לך הזדמנות לצאת גם עם תעודת הסמכה כמומחה בניהול משאבי אנוש מטעם עמותת משאבי אנוש ישראל. מדובר בתעודה יוקרתית, היחידה בישראל, שתמצב אותך כמומחה בהבנת האתגרים, בשיח הניהולי וביכולת לתרום למימוש הדרך להצלחה.
זה לא סוד שכל ארגון או חברה עברו מציפייה שסגל משאבי אנוש יספק שירותים להנהלה, לציפייה שסגל משאבי אנוש יבסס את ההצלחה שלהם במימוש האסטרטגיה העסקית או הארגונית. אותה אסטרטגיה מושתתת על מקסום היכולות, שינוי התרבות הארגונית, תגמולים נכונים, חווית לקוח ויעדים. תוכנית הלימודים בחטיבה למשאבי אנוש תעניק לך ידע ניהולי, שיאפשר לך להתוות את הדרך, להתמקד במטרות ולהגדיל את ההצלחה בקריירה. להיות יד ימין ושותף מלא של מנהלי החברה או הארגון.
בוגרי התוכנית שלנו יוצאים עם ידע מעמיק וארגז כלים מעודכן ומקצועי שחסר בישראל ושארגונים וחברות משוועים לו. קורסי החובה עוסקים בתחום האסטרטגיה וכוללים נושאים כמו התפטרות שקטה, שינויים בעולם העבודה בעקבות הקורונה, קושי ביכולת לגייס עובדים, הרצון הגובר לעבוד מהבית ולאזן בין זמן איכות לקריירה ועוד.
בין הקורסים: איך מניעים עובדים בארגונים אחרי הקורונה? היבטים פסיכולוגיים בעבודה, גיוון והכלה – מדוע ואיך? הערכת ביצועים ותגמולים במאה ה-21, ניהול קריירות בארגונים, דיני עבודה, משא ומתן וקבלת החלטות, ניהול מנהיגות וסוגיות אתיות, אסטרטגיה, חדשנות ויזמות ארגונית ועוד. במהלך הלימודים השטח נמצא בכיתה באמצעות סימולציות, ובמקביל יתקיימו מפגשים עם מנהלים, סיורים בחברות עסקיות ולמצטיינים תהיה אפשרות להתמחות בארגונים שונים.
התוכנית מוכרת לצרכי הסמכה על-ידי עמותת משאבי אנוש ישראל שבה תומכים 160 מהארגונים המובילים בארץ.